نتایج جستجو برای عبارت :

سایپا رهام با چه قیمتی وارد بازار می شود ؟

سایپا رهام با چه قیمتی وارد بازار می شود ؟ نجفی‌منش ، رییس انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی با اشاره به قیمت تولید خودروهای جدید گفت :
خودروهایی که جدید تولید می‌شود به دلیل افزایش قیمت تمام شده حداقل قیمت آنها ۱۲ هزار یورو است. بنابراین قیمت نهایی رهام هم همین عدد مورد اشاره تخمین‌زده می‌شود.
با توجه به اینکه صرافی ملی امروز قیمت یورو را ۱۴ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام کرده ‌می‌توان قیمت خودرو رهام را بیش از ۱۷۳ میلیون تومان تخمین زد.
خانه
محسن رهام
دانلود آهنگ تو که رفتى از محسن رهام
دانلود آهنگ تو که رفتى از محسن رهام
دانلود آهنگ جدید تو که رفتى از محسن رهام

نام اثر:تو که رفتی،خواننده:محسن رهام 

ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی تو که رفتی از محسن رهام با کیفیت اورجینال
و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ + پخش آنلاین

download new song from Mohsen Roham called To Ke Rafti

متن آهنگ تو که رفتی از محسن رهام

خیلی وقته چشمای من دیگه تورو ندیده
بی تو این زندگی کی
محسن رهام نفس جان
دانلود آهنگ زیبای محسن رهام بنام نفس جان
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ نفس جان با صدای محسن رهام
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی نفس جان محسن رهام با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید محسن رهام بنام نفس جان
دانلود موزیک محسن رهام بنام نفس جان با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی محسن رهام بنام نفس جان
Mohsen Roham Nafas Jan

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

دانلود ریمیکس دیجی رهام پرستیژ ۲
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس دیجی رهام بنام پرستیژ ۲ با متن و دو کیفیت عالی
Download New Remix Dj Roham Prestije 2 With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix

جدیدترین ریمیکس دیجی رهام منتشر شد.
این ریمیکس در تاریخ ۱۰ اردیبهشت منتشر شده و ورژن ۲ پرستیژ می باشد.
اولین قطعه این ریمیکس آهنگ بخواب دنیا از مهدی جهانی می باشد.
مسیح و آرش ap در قسمت دوم ریمیکس قرار دارند.
هم اکنون می توانید ریمیکس پرستیژ ۲ را با بالاترین کیفیت دانلو
بیوگرافی ماکان بند 
ماکاند بند یک پروه موسیقی دو نفره در سبک پاپ است، دو عضو این گروه رهام هادیان و امیر مقاره می باشد که طرفداران میلیونی دور خود جمع کردند

شرکت آوازی نو از گروه ماکان بند حمایت و پشتیبانی می کند

عکس رهام هادیان + عکس امیر مقاره
بیوگرافی ماکان بند (امیر مقاره و رهام هادیان) + زندگی شخصی
 زندگی هنری امیر مقاره

ادامه مطلب
رهام راد شاه دلم
Download New Music Roham Rad – Shahe Delam
دانلود آهنگ شاه دلم    به همراه متن آهنگ از
 رســـانــه ویک موزیک 
با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین
با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ بهمراه پخش آنلاین و متن آهنگ
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید رهام چیه توی سرت
دانلود آهنگ رهام به نام چیه توی سرت کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده چیه توی سرت با صدای رهام از جوان ریمیکس
Download New Music Roham – Chie Tuye Saret

ساخته جدید رهام عزیز در تاریخ ۱۲ مرداد منتشر شد.
آهنگ جدید رهام، چیه تو سرت نام گرفته است.
این موزیک در سبک پاپ قرار دارد.
امیدوارم از موزیک لذت ببرید.
با آرزوی بهترین ها برای این خواننده.
لطفا نظرات خود را در مورد موزیک ثبت
دانلود ریمیکس دیجی رهام گل عشق
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس دیجی رهام بنام گل عشق با متن و دو کیفیت عالی
Download New Remix Dj Roham Gole Eshgh With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix
جدیدترین ریمیکس دیجی رهام منتشر شد.
این قطغع ریمیکس موزیک، گل عشق رضا بهرام می باشد.
امیدوارم از ریمیکس لذت ببرید.
می توانید از لینک زیر نسخه ی اصلی موزیک را دانلود نمایید :
دانلود آهنگ رضا بهرام گل عشق
لطفا نظرات خود را در مورد ریمیکس جدید دیجی رهام ثبت کنید.
در صورت بروز هر
می خوام رها باشم... 
همیشه میخواستم رها بودن رو...
ولی حالا که رهام... 
نمیخوامش...
خیلی آدمهای بدی دورم اند...
و پدر و مادر بی منطقی دارم... 
واقعا اوضاع زندگی ام ناجوره... 
باید بیشتر به فکر خودم و رویاهام باشم.. 
و براشون تلاش کنم... 
#زندگی من#یه زینب جدید
من هیچ آدمی رو کنار نگذاشتم.. هیچ‌وقت.. همیشه طرف رها شده من بودم. فکر می‌کردم تو شبیه منی.. دلم خوش شد تو آدمی نیستی که کنارم بذاری... اما تو هم رهام کردی و مثل یه چیز اضافه باهام برخورد کردی که هیچ وقت هیچی برات نبود... باشه... من برای هیشکی هیچی نبودم و برای تو هم ... 
اقتصادنیوز: امروز شنبه ۱۶ آذر ۹۸ بازار طلادر برابر بازار ارز در بعضی ساعات شاهد کاهش محدود قیمت‌ بوده و در برخی لحظات دچار افزایش قیمت‌ها بودیم به‌طوری که دلار با تغییر ۵۱۰ تومانی امروز وارد محدوده ۱۲.۸۰۰ تومانی شد و هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد بی سابقه‌ای که در روز گذشته مشاهده کرد و به قیمت ۴۴۸ هزار تومان رسید و سکه طرح جدید هم با شکستن سطح حمایتی وارد محدوده ۴.۴ میلیون تومانی شد.
ادامه مطلب
با چه مقدار سرمایه می‌شود وارد بازار بورس شد؟درآمدبورس چقدر است؟
شما باحداقل صد هزار تومان میتوانید وارد بازار بورس شوید.پیشنهاد من به افرادی که می‌خواهند به‌تازگی وارد این بازار شوند شروع با مبالغ کم می‌باشد.
بورس ایران درروز بین مثبت و منفی ۵درصد در نوسان است و این محدودیت نوسان یک امنیت محسوب میشود و سرمایه گذار نگران نصف شدن یا از دست دادن کل سرمایه نیست.اگر شما سهم درست و رو به رشد را انتخاب کنید روزانه حداکثر۵درصد سود کسب میکنید.در
همش فکر میکنم کاش لاأقل این دم آخر طبق ادعاهایی که دارن، باهام رفتار میکردن، به پاس اون 6 ماهی که باهاشون بودم و سعی کردم هیچ قانونی رو زیر پا نذارم. اما کلاً ترجیح میدم حرف نزنم و گله نکنم هیچوقت، خوشحال میشم آدما هم به سکوت آخرم احترام بذارن و در واقع "رهام" کنن و فقط برن! چون حرف زدن بعد از اینکه پر از اشتباهیم و خطا، چیزی نیست جز توجیه!
اگه به سکوتم احترام میذاشتن و توضیح نمیخواستن، لاأقل با این حس و حال بد تموم نمیشد همه چی!
سلام امروز میخوام در چالش که اقا رهام  یعنی من یک ... ام شرکت کنم.
درباره ی روستای مادریم نوشتم
+داش عرفان،داش ماهان،داش مهدی،ریحون خانوم،اقا سعید(اگه بود)اقا صادق،ویستا خانوم(همون بدگرل)،بدبوی و فاطمه حسینی رو دعوت میکنم
ادامه مطلب
رکورد شکنی ها در بورس تهران ادامه دارد و دیروز با رشد 23000 واحدی در شاخص کل، شاهد بزرگترین جت شاخص کل در طول تاریخ بودیم. حجم و ارزش معاملات نیز به گونه بود که تضمین کننده رشد بازار امروز است! پس امروز نیز بدون نگرانی بازار را دنبال میکنیم و از رشد سهام خوب لذت میبریم! بعد از عرضه اولیه بزرگ و جنجالی شستا و هضم این عرضه بزرگ در دل بازار و صف خرید بیش از 2 میلیاردی در روز گذشته، اکنون اکثریت بازار به این نتیجه رسیده است که هنوز زمان اصلاح بازار فرا
تمام روزم رو به این امید سر میکنم که ساعت دوازده نیمه شب بشه،لای پتوی چرک مُردم بلولم و خواب از این دنیا رهام کنه...

~دیشب با جدیت از این حرف میزدم که باید بعد امتحان دستیاری بجنبم و زود شروع طرح بزنم تا قبل شروع رزیدنتی کمی پول در بیارم و از این فلاکت در بیام...خندید و گفت یعنی دیگه مطمئنی که قبول میشی?...یک لحظه وحشت کردم و با حیرت نگاهش کردم...خدای بزرگ من از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم...

بازار بورس تهران به تعادل نسبی رسیده است. البته هنوز رفتارهای هیجانی در بازار دیده میشود. ولی به نسبت ماه گذشته، بسیار کمتر است. دیروز خبر افزایش سرمایه نمادهای گروه خودروسازی، باعث شد تا جو بازار به سمت این گروه معطوف شود. نکته مهم در این رابطه، نزدیک شدن قیمت نمادهای این گروه به مقاومت های مهم است. یعنی با مثبت اول وقت امروز، نمادهای این گروه اکثرا به مقاومت های مهم خود برخورد میکنند و باید شاهد افزایش عرضه ها در نمادهای این گروه باشیم. در
وقتی شاخص کل گارد ریزشی و اصلاح می گیرد هیجان فروش و رقابت در فروش اوج می گیرد، سهم هایی هستند که همچنان استوار به کارشون ادامه میدن و نه تنها صف فروش نمیشن بلکه صف خرید هم باقی میمونن و گرنه در حالت صعودی بازار اکثر سهم ها مثبت هستند.
این سهم ها همون سهم های ارزنده و بنیادین بازار هستند که خریدارانشون با حساب و کتاب اونو خریدن و هر خریدار نقدینگی بالایی وارد سهم کرده.
وقتی شاخص کل منفی و ریزشی شد میشه عیار تحلیلگر رو فهمید اگر سهمش هم چنان رو
بسم الله الرحمن الرحیم
بیاید باور کنیم ما همه بچه های حسینیم...
به خودش قسم ما همه بچه های حسینیم
اگر باجون و دل باور کنیم بچه های حسینیم نگاهمون به این زندگی فرق میکنه
دیگه نمیتونیم هرکاری بکنیم...
دیگه نمیتونیم برای خودمون باشیم
اگرم بچه های ناخلفی باشیم پدر هیج وقت بچه شو رها نمیکنه
.
.
.
من دختر حسینم
حسین رهام نمیکنه
یا حسین علیه السلام

شاخص کل بورس تهران به محدوده 820000 واحدی رسیده است. اولین مقاومت مهم در محدوده 900000 واحد است که انتظار دارم اگر فشار ورود نقدینگی اجازه دهد در این محدوده، کمی اصلاح زمانی داشته باشیم. هر روز پول های بیشتری وارد بازار میشود و هر روز، رکوردهای جدیدی ثبت میشود. متاسفانه تازه واردهای بورس، فقط روندهای صعودی را دیده اند و تا کنون، هیچ ریزش و حتی اصلاح قیمتی را تجربه نکرده اند! بنابراین، هر روز پول بیشتری از منابع مختلف دارایی خود را وارد بورس میکنن
به گزارش باسکول به نقل از سایت شهونوشت، عبدالحسین رحیمی با اشاره به فعالیت 230 بازار میوه و تره بار در شهر تهران گفت: 17 بازار در دست ساخت داریم و تا پایان شهریور 25 بازار را نیز به این تعداد اضافه خواهیم کرد و این در حالی است که در نیمه دوم سال جاری نیز 25 بازار دیگر به مجموعه بازارها اضافه می شود چرا که در هر محله ای باید یک بازار میوه و تره بار باید داشته باشیم . شهرداری تهران می خواهد شهروندان با حداقل مسافت به یک بازار دسترسی داشته باشند.
ادامه
پایگاه خبری فکر اقتصادی- بورس به زبان ساده
بازار سرمایه در انتظار یک خبر خوب
امسال برای اقتصاد کشور سال عادی
نبود و شوک‌هایی که تقریبا از تابستان آغاز شد همه شئون بازار تحت تأثیر
قرار داد. افزایش قیمت ارز و طلا به یکبار رکود بازار را در یک برهه
تقریباً کوتاه شکست و افزایش باورنکردنی قیمت‌ها را به دنبال داشت.
بازارهایی چون سکه و طلای دست دوم و شکسته به همراه بازار ارز متلاطم شد و
حجم انبوهی از نقدینگی مردم را به سمت خود کشید. اما این بار بر
به نام خدا

بازار جذاب سرمایه برای سرمایه گذاران عزیز در سال 99 هر روز بهتر از قبل میشود.
بازار سرمایه در سال جهش تولید هر روز به سمت رکوردهای جدید در حرکت است.
خیلی ها از قبل میگویند که بازار سرمایه حباب دارد و هر روز این امکان وجود داردکه حباب بازار بترکد ولی خیلی از فعالان بازار سرمایه از جمله مهناز صادقی میگوید که شاخص اهداف بالایی در سر داردو امیدوارهستند که شاخص قله های جدید را در دست بگیرید.
از گروه های پرسود بازار پتروشیمی ها و نفتی ها
شما زمانی می تونی کارمند خوب و متخصص باشی که دانش کافی داشته باشی!
دانش شما کاملا با میزان درامد شما متناسب است...
درآمد بالا میخوای دانش خودت و بالا ببر
دانش شما بزرگترین دارایی شماست...
باید در حوزه خودت حرفه ای بشی...
امروزه بازار کار حسابداری بیشتر از هر حرفه ای شده چون نیاز بازار به حسابدار زیاد شده حتی افراد غیر مرتبط در این رشته به راحتی بدون داشتن دانش قبلی می تونن وارد بازار کار حسابداری بشن
ما به شما این تضمین و میدیم که بتونی به راحتی

☠️‍: وقتی نوشیدنی مانستر وارد بازار شد،توجه عده ای را به خودش جلب کرد،محبوبیت این نوشیدنی برای مزه ی متفاوت اسکری ورلد و همینطور لوگوی جالب آن بوده،که حرف "M" یعنی اول کلمه "Monster" به صورت جای پنجه ی یک هیولا است.
☠️: یک سال بعد از وارد بازار شدن مانستر پسر بچه ی ۱۸ ساله ای گفت : کلمه ی مانستر خیلی شبیه به عدد ۶۶۶ (عدد شیطان) درج شده،اما سازندگان مانستر اسکری ورلدگفتند که همچین چیزی نیست و کاره شیطان پرستانه ای انجام نداده ایم و حتی اگر دقت کنی
احتمالا با کافه بازار آشنایی دارید. این برنامه یک مارکت اندرویدی می باشد که به کاربران اجازه می دهد به آسانی بازی ها و اپلیکیشن های مورد نظرشان را دانلود کرده و نصب کنند. از طرفی دیگر این برنامه به برنامه نویسان اندرویدی امکان می دهد تا اپلیکیشن های خود را در این مارکت انتشار داده و با این روش آن را به دست کاربران ایرانی برسانند. انتشار اپلیکیشن در کافه بازار باید ابتدا در پنل توسعه دهندگان کافه بازار ثبت نام کنید. به آدرس developers.cafebazaar.ir مراجع
بازار گاوی Bull market و بازار خرسی Bear market از جمله واژه‌هایی هستند که در توصیف وضعیت بازار سرمایه به کار می‌روند هنگامی که بازار رو به رشد باشد و قیمت سهام روندی صعودی داشته باشد، می‌گویند «بازار گاوی» است .

این در حالی است که اگر قیمت سهام روندی نزولی داشته و رکود در اوضاع اقتصادی حاکم شده باشد، از عبارت «بازار خرسی» استفاده می‌کنند در بازار گاوی، بیشتر افراد به امید کسب سود بیشتر، در بازار سرمایه‌گذاری می‌کنند

برای دیدن ادامه مطلب ب
به دعوت دوست عزیزم رهام و باز با ایده ی خودش، با مطلبی تحت عنوان یک جهرمیم در خدمتتون هستم!
- یکی نیست به این پسر بگه یه ناهاری شامی چیزی دعوتمون کن :|
خب خیلی خلاصه بگم جهرم توی استان فارس قرار داره و با شیراز حدود 200 کیلومتر فاصله داره، یکی از قطب های اصلی مرکبات توی کشور هست بخصوص لیموترش و لیموشیرین! فکر می کنم هممون لیموترشش رو حداقل یک بار خورده باشیم. زغالش هم که برای بچه های اهل دل حسابی معروفه، منظورم دل و جیگر و کباب هست و مدیونید فکر دی
بالاخره شاخص کل بورس تهران توانست سقف تاریخی خود را بشکند و وارد روند جدید صعودی شود. البته این روند جدید، هنوز تایید نشده و حداقل باید 2 روز بالاتر از این سقف باقی بماند تا این روند جدید، تثبیت شود. ارزش معاملات نیز رشد خوبی کرده و میتوان به ادامه رشد، امیدوار بود. در حقیقت باید بگویم که، در صورتیکه اتفاق غیر قابل پیش بینی رخ ندهد، شاخص کل از این محدوده عبور خواهد کرد و به سمت هدف بعدی خود که در محدوده 360000 واحد است، حرکت خواهد کرد. دیروز بودجه
رمضانعلی سبحانی فر در ارزیابی خود درباره کاهش قیمت تلفن همراه در بازار گفت: پیش از بررسی این موضوع باید گفت افزایش قیمت تلفن همراه دو دلیل داشت.
وی با اشاره به تاثیر افزایش نرخ ارز در افزایش قیمت تلفن همراه، تاکید کرد: همچنین در کنار این موضوع بحث شرکت های وارد کننده تلفن همراه مطرح بود که برخی از این شرکت های در فهرست سیاه تعزیرات قرار گرفتند.
این نماینده بیان داشت: این شرکت ها ارز ۴۲۰۰ تومانی اخذ کردند، اما تلفن همراه به کشور وارد نکردند و ی

بازار تهران طلا 98/11/23
اونس طلای جهانی 1568،5 دلار
کلوز آبشده اتاق معاملاتی2،240،000
کلوز سکه تمام امامی 5،071،000
کلوز دلار تهران 13،900
کلوز درهم امارات 3،790
کلوز دلار هرات 13،780
#کلوز دلار سلیمانیه 13،960
مظنه های فوق مربوط به معاملات عمده شب گذشته بازار تهران میباشد
شبکه اطلاع رسانی بازار تهران طلا

قیمت پراید در سراشیبی ارزانی قرار گرفت
➖ طبق شواهد میدانی از تاریخ ۱۹ بهمن ۹۸ سیگنال های کاهش قیمت وارد بازار خودرو شده و این عوامل روی قیمت پراید نیز
شاید رها شدن و تنها موندن ترسناک ترین حس دنیا باشهاما بیتفاوتی نسبت به رفتن آدم ها،یه حس پر از قدرته!وقتی رهام کردی و رفتیفکر کردم جایی که وایسادم ته دنیاستفکر میکردم دیگه نفسم در نمیادانگار یکی وایساده روی گلوم و میخواد خفم کنهفکر میکردم تموم شدماخر کارمهدیگه عاشق نمیشمدیگه کسی نمیتونه مثل تو منو به وجد بیارهدیگه هیچ کسی نمیتونه قدر تو توی قلبم جا بشهولی رفتنت ته دنیا نبوداکسیژن کم نیومدخفه نشدمتموم نشدممن بعد تو قوی ترین آدم روی زمین ش
ورود نقدینگی های سرگردان از سوی سهامداران خرد، همچنان ادامه دارد. بر همین اساس، دیروز شاهد رشد 5800 واحدی در شاخص کل بودیم و با این رشد، رکورد جدیدی برای شاخص کل رقم خورد. از سوی دیگر، شاخص هم وزن نیز وارد کانال 120000 واحدی شد. با نگاهی به اندیکاتور RSI در شاخص کل، متوجه میشویم که در محدوده اشباع خرید قرار داریم. این یعنی، به زمان اصلاح بازار نزدیک شده ایم و باید با احتیاط بیشتر به خرید و فروش های خود ادامه دهیم. اما این نقدینگی سرگردان که هر روز بیش
بازار مسکن یکی از مهم ترین بازارهای ایران است؛ حجم پول و سرمایه در گردش این بازار نیز اهمیت آنرا به خوبی نشان می‌دهد. از سویی، فرصت‌ها و تهدیدهای این بازار نیز بسیار بیشتر از بازارهای دیگر است. در نتیجه، اتخاذ یک «تصمیم درست» در بازار مسکن هم می تواند آینده‌ای سودآور و مطمئن‌تر را رقم بزند و هم ریسک‌های همیشگی در این بازار مهم و حساس و احتمال کاهش ارزش سرمایه‌ را به حداقل برساند. کشف و آگاهی از فرصتهای بازار مسکن، تنها با کمک داده‌ها و اط
شاید رها شدن و تنها موندن ترسناک ترین حس دنیا باشهاما بیتفاوتی نسبت به رفتن آدم ها،یه حس پر از قدرته!وقتی رهام کردی و رفتیفکر کردم جایی که وایسادم ته دنیاستفکر میکردم دیگه نفسم در نمیادانگار یکی وایساده روی گلوم و میخواد خفم کنهفکر میکردم تموم شدماخر کارمهدیگه عاشق نمیشمدیگه کسی نمیتونه مثل تو منو به وجد بیارهدیگه هیچ کسی نمیتونه قدر تو توی قلبم جا بشهولی رفتنت ته دنیا نبوداکسیژن کم نیومدخفه نشدمتموم نشدممن بعد تو قوی ترین آدم روی زمین ش
سایت دورهاتو به گزارش از ایسنا، با افزایش آلودگی های زیست محیطی، انتشار گازهای گلخانه‫ای و آلودگی هوا، شرکت‫های زیادی به دنبال تولید محصولات دوست‫دار محیط زیست هستند تا به دنبال آن به حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی هوا کمک نمایند. شرکت‫های خودروسازی بسیاری نیز به دنبال طراحی و عرضه خودرو‫های برقی و پاک در بازار خرید خودرو هستند. 
چهار مدل جدید خودرو برقی تاتاموتورز
شرکت تاتاموتورز خبر از ارائه خودرو‫های برقی جدیدی داده است که تا
بورس تهران به محدوده مقاومتی خود رسیده است و شاهد افزایش عرضه ها در کلیت بازار هستیم. اگرچه حجم معاملات روز گذشته، به نسبت چند روز قبل، کمتر بود. اما هنوز این حجم قابل قبول است. علت کاهش نسبی حجم معاملات دیروز، نگرانی از قرار گرفتن ایران در لیست سیاه، از بابت FATF است. این موضوع تا پایان هفته تعیین تکلیف خواهد شد و در صورتیکه ایران به لیست سیاه وارد نشود، مجددا شاهد افزایش حجم معاملات در بورس تهران خواهیم بود. هنوز نگرانی در کلیت بازار دیده نمی
  یکی از مهمترین اتفاقات اقتصادی سال 97 نوسانات بی سابقه قیمت طلا و ارز بود که به تبع آن اثرات تورمی آن به روی سایر قیمتها نیز سرایت کرد. مهترین اتفاق تورم 370 درصدی ارز بود که بلافاصله به دنبال آن شاهد افزایش قیمت طلا بودیم چرا که قیمت گذاری طلا در کشور ما متأثر از انس جهانی و ارز است و به دنبال افزایش قمیت ارز و طلا اقلام دیگر نیز گران شد.
  زمانی که یک شوک  ارزی وارد می شود روی خوش سکه به سمت فعالیت سوداگران بازار تحت شعاع قرار می گیرند ابتدا ا
ایجاد برخی التهابات سیاسی در کشور موجب شد تا بانک مرکزی با دلالان بازار ارز مقابله کرده و درصدد کاهش هیجانات این بازار پرهیاهو برآید. روز گذشته شاهد نوسانات بازار ارز بوده ایم بصورتی که نوسانات ارز بر دیگر بازار های کالایی از جمله بازار آهن و فولاد نیز اثر گذار بوده است. از طرفی اکثر تولید کنندگان و عرضه کنندگان بازار فولاد کشور از ادامه روند کاهش قیمت که حاصل تنظیم بازار بوده است بسیار شکایت داشته و در این راستا با وجود تلاش های بسیار برای
کلاس آموزش بورس برای ورود به بازار سرمایه
اگر به تازگی وارد بازار سرمایه شده اید و قصد فعالیت در این بازار پر ریسک را دارید ما به شما کلاس اموزش بورس را پیشنهاد می کنیم چرا که هر سرمایه گذاری می تواند با گذراندن  کلاس های آموزشی بورس و تمرین و تکرار مباحث، معامله کردن در بورس و پس از آن کسب تجربه، به یک معامله گر موفق در بورس تبدیل شود. اما در شرایط فعلی بسیاری از افرادی که وارد بازار سرمایه می شوند توجهی به آموزش ندارند و تنها با دانستن مقدما
امروزه با رشد و پیشرفت تکنولوژی و گسترش
کسب و کارهای آنلاین با توجه به حجم وسیع مبادلات تجاری در بستر اینترنت
بسیاری از شرکت ها تمایل دارند که علاوه بر بازار فیزیکی به بازار پر اهمیت
و پر رونق آنلاین نیز وارد شوند تا بتوانند هرچه بهتر سهم بازار خود را
حفظ و یا آنرا گسترش دهند. می توان گفت طراحی سایت شرکتی مدرن و حرفه ای یک از مهمترین استراتژی ها جهت معرفی کسب و کار، مدیران، دستاوردها، کالاها و خدمات یک شرکت می باشد.
طراحی سایت مناسب
با پیاد
دستبند هوشمند می بند 4 شیائومی خرداد ماه وارد بازار شد و حال وانگ هوانگ، موسس و رئیس هوامی (شرکتی که می بند را برای شیائومی تولید می ‎کند) گفته که در حال توسعه ‎ی می‎ بند 5 (Mi Band 5) است. این خبر از طرف وب ‎سایت Wareable منتشر شده است. 
وانگ هوانگ گفته که هنوز زمان دقیق انتشار می بند 5 مشخص نیست، اما مرحله‎ی تولید آن با شرکت شیائومی شروع شده و به زودی وارد بازار خواهد شد. انتظار می‎رود که این دستگاه سال آینده وارد بازار شود. از آنجایی که هوانگ گفته
بازار رقابت کامل بازاری است که تعداد زیادی تولیدکننده و مصرف‌کننده بر سر یک کالای همگن و خاص به داد و ستد می‌پردازند. در این نوع بازار
سهم هر تولیدکننده از تولید آن کالای خاص اندک است و مثلًا یک تولیدکننده
درصد بالایی از سهم بازار را در اختیار ندارد. در نتیجه هیچ تولیدکننده‌ای
نمی‌تواند با استفاده از کم و زیاد کردن تولیدش روی قیمت بازار تأثیر
بگذارد. قیمت کالا در بازار رقابتی به صورت یک داده‌است. اگر تولیدکننده‌ای
کالای خود را با قیمت
اگر به کار و فعالیت در بازار بورس علاقه دارید و امکان حضور در کلاسهای اموزش برای شما فراهم نیست میتوانید از این دوره استفاده برده و به راحتی وارد بازار شده و با مطالبی که در این ویدئو ها گفته میشود به امید خدا درامد و سودهای خوبی را کسب کنید .
ادامه مطلب
بازار بورس ایران
بازار چسیت؟ بازار مکانی هست که در آن خرید و فروش صورت می‌گیرد. هرگاه شرایطی برقرار شود که بین خریدار و فروشنده رابطه برقرار شود و معامله‌ای صورت بگیرد بازار تشکیل شده است. در بازار به‌طور کلی ۲ نوع دارایی مورد معامله قرار می‌گیرد:
الف- دارایی فیزیکی: دارایی هایی مانند: زمین، ساختمان و انواع کالا.
ب-دارایی مالی: دارایی‌های اسنادی مانند سهام و  اوراق مشارکت
به نام خدا

نظر به توجه رشد طلا و دلار و اکثر بازارهای خرد و کلان اقتصادی در دوسال گذشته تنها بازار عقب مانده و جاافتاده از این رشد میتوان به بازار بورس اشاره کرد 
با توجه به اینکه سرمایه گذاری در بورس بسیار تفاوت دارد با طلا و دلار به دلیل بزرگ بودن عمق این بازار و سرمایه گذاری در این بازار برعکس طلا و دلار که شما پشتوانه مملکت را ذخیره میکنید و باعث ایجاد تورم میشوید دبا سرمایه گذاری در بازار بورس شما به رونق تولید و اشتغال داخلی کمک میکنید
محرک بازار
صف فروش یکی دو تا از نماد های شاخص ساز که جمع بشه و به سمت مثبت حرکت کنه، جرقه زده میشه و محرک بقیه نمادها میشه برای برگشت بازار. چند تا خبر که از این تغییر دست به دست بشه، ورق برمیگرده
نیمه دوم: نمیه مربیان
در یک سهم، روزانه چند بار قدرت  بین خریدار و فروشنده دست به دست میشه. در کل بازار هم این دست به دست شدن هست و امروز به نظر میرسه عرضه داره جای خودش رو به تقاضا میده و بازار به سمت مثبت در حال حرکت هست.
عزیز جانم سلام
میدونم هیچ وقت اینجا نمیای که اینها رو بخونی اما قبل از این نامه هم من بارها و بارها کلامی بهت گفته بودم که دوستت دارم خوشحالم از این بابت که گفتن این کلام شیرین رو دریغ نکردم. حتی اگر روزی ترجیح بدم که در زندگیم نباشی... 
پنجشنبه که سر برگردوندم و ندیدمت دنیا رو سرم خراب شد. حس بچه 3 ساله ای داشتم که پر چادر مادرش دیگه تو دستات نباشه..حس اون بچه سر راهی که گذاشتندش و رفتند... حس اون سیاره ای که سالها است مرده و نورش توی فضای بین سیهچ
بورس تهران به یکه تازی خود ادامه میدهد. در یکماه گذشته، تقریبا حجم نقدینگی ورودی به بازار بورس در محدوده 5000 میلیارد تومان تثبیت شده است و این حجم نقدینگی برای بازاری به بزرگی بورس تهران، بسیار ایده آل است. این روزها تنها چیزی که باید دنبال کنید، همین وضعیت ورود نقدینگی است. به شاخص کل که قدیمی های بازار به آن حساسیت نشان میدهند، توجه نکنید! هنوز بسیاری از قدیمی های بازار نتوانسته اند شرایط جدید بازار را درک کنند. این نقدینگی جدیدی که به بازا
ایران خودرو و ساپیا
شورای نگهبان با فروش بیش از ۱۴ و ۱۷ درصد از سهام ایران خودرو و ساپیا
مخالفت و اعلام کرد دولت باید سهام این دو شرکت‌ را حفظ و همچنان صنعت
خودرو حضور داشته باشد.
لکما
شرکت کارخانجات مخابراتی ایران از
درخواست ارتقا از بازار پایه به بازار دوم فرابورس خبر داد.
کرازی
کارخانجات تولیدی شیشه دارویی رازی برنامه افزایش سرمایه 41 درصدی از محل سود انباشته را اعلام کرد.
ساپیا
یک شرکت خودروساز آفریقای از واردات و مونتاژ چند محصول ساپی
ظاهرا سورس کد های کاربران بازار به دست چند تا از هکر ها افتاده و برنامه نویس های بازار گفتند که باید مورد بررسی قرار بدیم اما نکته اینجاست که اگر برنامه نویسی کد های خودش را ببینه تو همون لحظه متوجه خواهد شد که این سورس ها اصلی است یا تقلبی........--فعلا پیشنهاد میشود حساب خود را بیهوده شارژ نکنید یا اگر برنامه بازار را دارید یک آنتی ویروس قوی هم نصب کنید(((تو همین وب معرفی کردم))_
#ناشناسو_بیاب !#ناشناستو_فوبیا !#رد_دادم !خلاصه مطلب: من آقایون و خانمهای زیر رو دعوت میکنم به این چالش، لطف کنن که چند تا اسکرین شات از همه نظرات افراد ناشناسو در اختیار من قرار بدن; سینلوک پوآرو نیستم اگه کمتر از یه هفته پیداش نکنم.صدرا، پیکاچو، بهنامپور، محمد، تقی زاده، نویسنده آشنا، نویسنده ی دیار بی کسی، ابوالفضل، نورا، نیکا، پسرعصبانی(بد) ، خانم میم و رهام، همه BTS دوستان(تعدادشون زیاد بود)، تمام اعضای ویراقالب، و هرکسی که به نحوی این شیا
#ناشناسو_بیاب !#ناشناستو_فوبیا !#رد_دادم !خلاصه مطلب: من آقایون و خانمهای زیر رو دعوت میکنم به این چالش، لطف کنن که چند تا اسکرین شات از همه نظرات افراد ناشناسو در اختیار من قرار بدن; سینلوک پوآرو نیستم اگه کمتر از یه هفته پیداش نکنم.صدرا، پیکاچو، بهنامپور، محمد، تقی زاده، نویسنده آشنا، نویسنده ی دیار بی کسی، ابوالفضل، نورا، نیکا، پسرعصبانی(بد) ، خانم میم و رهام، همه BTS دوستان(تعدادشون زیاد بود)، تمام اعضای ویراقالب، و هرکسی که به نحوی این شیا
هر بار که می خواهید یک اپلیکیشن دانلود کنید، می شنوید که “برو از تو کافه بازار دانلود کن”. اما ممکن است ندانید که کافه بازار دقیقا چیست. همچنین چگونه این اپلیکیشن در سال گذشته برای سایر سازندگان اپلیکیشن های اندرویدی 285 میلیارد تومان درآمد ایجاد کرده است.

کافه بازار چیست؟ چگونه کار می کند؟
بورس تهران وارد یک فاز نوسانی شده است. از یکسو برخورد شاخص کل به محدوده مقاومتی، نیاز به اصلاح را نشان میدهد و از سوی دیگر، ورود نقدینگی جدید به بازار، مانع از این اصلاح شده است. بنابراین، شاهد تقابل عرضه و تقاضا و ایجاد نوسان در بازار هستیم. توصیه میکنم در این دوران، نسبت به خرید و فروش های خود، حساس تر باشید. توصیه من به مسئولان بازار بورس ایران، این است که هرچه زودتر، بحث بازار دوطرفه را نهایی کنند. موضوعی که مدت ها پیش به عنوان فروش استقرا
لطیفھ......
1)شرایط طورى شدھ ک ب خاى زنده بمونى قیمت پیاز نمیزارھ و اگرم بخوای بمیرى قیمت خرما
2)ب فروشنده میگم چرا انقد جنساتون گرونھ؟؟میگھ:چون تو بازار ى چرخ نزدى،رفتم ى چرخى تو بازار زدم و برگشتم...واقعا چ مرد شریفو انسانى بود
حسن امیری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در مورد اجرای قوانین جدید بازار پایه در فرابورس ایران گفت: قوانین بازار پایه اصلاح شد و رنگ‌بندی شرکت‌ها در این بازار که به سه رنگ، قرمز، نارنجی و زرد تقسیم شده بودند، باعث شد به این امر کمک کند که شرکت‌های حاضر در بازار پایه به شفافیت روی بیاورند و توجه سهامداران بازار به مسئله شفافیت شرکـت‌ها جلب شد.
وی افزود: شرکـت‌هایی که در بازار پایه در تابلوهای رنگی قرار داشتند، کم کم به سمت ش
بالاخره بعد از مدت ها انتظار کیفیت خوب اونجرز اند گیم وارد بازار شد و اکنون شما می توانید وارد سایت زیر شوید و کیفیت خوب به همراه زیرنویس را دانلود کنید و از تماشای این فیلم زیبا و بی نظیر لذت ببرید
نمونه کیفیت :
دانلود فیلم اونجرز اند گیم
چشم‌انداز فروش گوشی‌های 5G در سال 2020
انقلاب 5G با سرعت زیادی رو به جلو پیش می‌رود و بخش قابل‌توجهی از این پیشرفت به گسترش شبکه نسل پنجم در چین مربوط می‌شود. در همین راستا، "آکادمی فناوری اطلاعات و ارتباطات چین" در روز دوشنبه 13 ژانویه 2020 (23 دی 1398) گزارشی را از بازار موبایل چین در دسامبر 2019 منتشر کرد. طبق این گزارش، در آخرین ماه از سال 2019، در مجموع 35 مدل گوشی هوشمند وارد بازار چین شده‌اند که 11 مدل از آنها اسمارت‌فون‌های 5G جدید بوده‌اند. طی همین
شاخص کل بورس تهران در آستانه ورود به کانال 600000 واحدی قرار گرفته است و سقف تاریخی جدیدی را ثبت کرد. این رشد سریع بازار بورس باعث شد تا مجددا مسئولین سازمان بورس، به تکاپو برای کشیدن ترمز بورس بیوفتند! در همین راستا، روز چهارشنبه قوانین جدیدی از سوی سازمان بورس منتشر شد که البته هنوز اجرایی نشده است و قرار است از روز 25 فروردین اجرایی شود. البته امیدواریم با تغییری که امروز در ریاست سازمان بورس اتفاق خواهد افتاد، جلوی اجرایی شدن این بخشنامه ها
در روزهای قبل گفته بودم که شاخص کل در محدوده بین 360000 تا 365000 واحد، با یک مقاومت همراه است. دیروز دیدیم که با ورود شاخص به این محدوده، با افزایش عرضه ها روبرو شدیم. در بازار دیروز، در حالیکه شاخص کل در ابتدا با رشد 6000 واحدی وارد کانال 363000 واحدی شد، در نهایت با فشار فروش در کل بازار روبرو شدیم و در نهایت این شاخص به محدوده 359000 واحدی بازگشت. امروز نیز انتظار دارم شروعی پر عرضه را تجربه کنیم. اما با توجه به حجم نقدینگی موجود در بازار، انتظار نمیرود ک
آموزش‌های حسابداری ویژه‌ی بازار کار دوره‌های بسیار مفید و کارآمد برای افرادی است که می‌خواهند وارد این حرفه شوند. آموزش‌های لازم ویژه‌ی بازار کار یک کارگاه آموزش حسابداری عملی می‌باشد که برای این دسته از افراد طراحی‌شده است.

ادامه مطلب
معیار های مهم در خرید دوربین کوچک مینی دی وی
در رابطه با این دوربین ها تشخیص صحیح ، بین دوربین اصلی و دوربین تقلبی مشابه بسیار امر حیاتی در خرید دوربین های مینی دی وی است ، در سال 1990 اولین بار این دوربین ها توسط شرکت EEC تولید شد، که طی دو سال یعنی سال 1992 به خاطر کیفیت عالی فیلمبرداری،کوچک بودن و قابلیت حمل آسان به همه جا و قیمت پایین این دوربین کوچک نسبت به کیفیت، سهم بالایی از بازار را نصیب خود کرد،و بخاطر درخواست بالای بازار خیلی از شرکت های
دی‌شب از شاپور بنیاد تو استوریم نوشتم:
« دیگر
نه می‌گریزم
نه به فتح جهان‌های متروک می‌روم »
از دی‌شب سبکم. رهام. مثل بغضی که گریه شده باشه. مثل یه چیزی که تو حلقم بوده باشه و بتونم بیارمش بیرون..حالا راحت نفس می‌کشم. مثل زنجیری که به پام بوده و‌ نمی‌تونستم راه برم..حالا‌ می‌دَوَم. مثل دستبندی که به دستم بوده و دستام رو به هم چسبونده بوده... حالا می‌رقصم
درد و جای حالت قبلی رو تن و روحم مونده اما فعلا تو حال و هوایِ لذت رهایی ام، خیلی به جایی
همانطور که انتظار میرفت، دیروز نیز با فشار عرضه ها در بورس تهران روبرو بودیم و اگر نماد فارس به داد شاخص کل نمیرسید، شاخص کل نیز کار خود را با رنگ قرمر به پایان میرساند. هرچند که همه ما میدانیم که شاخص کل، ملاک درستی برای ارزیابی کلیت بازار نیست و بهتر است که از شاخص هم وزن استفاده کنیم که دیروز با افت حدود 500 واحدی روبرو شد. عمده ترین دلیل فشار فروش دیروز، تهیه نقدینگی برای استقبال از عرضه اولیه امروز بود که نقدینگی بزرگی را جذب خود خواهد کرد.
 امروز در خبرها بود خبر رسیده لایحه مالیات بر سرمایه که پیش ازاین مطرح شده بود به لایحه مالیات بر فعالیت‌های اختلال زا تغییر نام داده است و شامل ۳ حوزه طلا ارز و خودرو خواهدشد . ۳ حوزه بانک مسکن و بورس در این لایحه هیچ جایی ندارند . به نظر تضعیف هر چه  بیشتر بازارهای رقیب به خصوص دلار و سکه می تواند به  مستحکم شدن  بازار سرمایه کمک کند
برای اینکه خریدی مطمئن داشته باشید و بدون استرس معامله کنید وارد هر سهمی نشوید ما در گروه vip به شما میگوییم در
روز چهارشنبه شاهد ثبت رکوردهای جدیدی در بورس تهران بودیم. این رکوردها هم در میزان رشد شاخص کل و شاخص هم وزن و هم در میزان حجم و ارزش معاملات به ثبت رسید. شاخص کل به قله جدید در محدوده 645000 واحد رسیده است و مجددا نگرانی هایی در برخی افراد در خصوص حبابی بودن بازار بورس بوجود آمده است! در روزهای تعطیلی پایان هفته، اظهار نظراتی در این خصوص از سوی برخی افراد، در رسانه ها منتشر شد. البته که این افراد، از زمانی که شاخص در محدوده 200000 واحد بود، همین صحب
 بر اساس اطلاعیه منتشره نماد شرکت پتروشیمی شهید تندگویان ( سهامی عام ) با نماد شگویا  در فهرست نرخ های بورس ایران درج گردید تا عرضه اولیه شگویا  در مسیر ورود به بازار سرمایه قرار گیرد.در ادامه مطلب با جزییات تازه وارد جدید بازار سرمایه ایران با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
بعد از 2 روز افزایش قیمت ها در بورس تهران، شاخص کل اکنون به نزدیکی یک مقاومت مهم رسیده است. قبلا گفته ام که برای مدتی شاخص کل در محدوده 300000 تا 330000 واحد، نوسان خواهد کرد. باید برای حرکت بعدی، نقدینگی جدید وارد بازار بورس شود. اتفاقی که در آخرین روز کاری هفته قبل رخ داد، هجوم مجدد و دسته ای فعالان بورسی به نمادهای کوچک بود. یعنی هنوز هیجان و خریدهای هیجانی در بازار وجود دارد این هیجان هنوز به صورت کامل تخلیه نشده است. البته که در بین نمادهای کوچک
♦️after newly issued shares have been sold(by investment bank) for the first time, this is called the primary market.
بازار اولیه، بازاری که سهام شرکت ها برای اولین بار  عرضه می شود.
secondary market بازار ثانویه بازاری که سهام شرکت ها پس از عرضه اولیه، بارها و بارها خرید و فروش می شوند.
stock exchange بازار سهام
♦️بازار سهام آمریکا و انگلیس از مهمترین بازارهای سهام هستند. عرضه سهام شرکت در این بازار ها به شرط رعایت قوانین و الزامات افشا، میسر می باشد.
♦️بدلیل الزامات متعدد برخی از شرکت ها ترجیح می دهن
به بیان ساده، ریسک مالی یعنی ریسک از دست رفتن پول یا دارایی های ارزشمند. در زمینه بازار های مالی ‏ریسک به معنی مقدار سرمایه ای  ست که  فرد با سرمایه گذاری یا معامله ممکن است از دست ‏بدهد. ریسک احتمال از دست دادن پول است.‏ بسیاری از سرویس های مالی یا تراکنش ها ذاتا خطر از دست دادن را دارند و این چیزی ‏است که  آن را ریسک مالی می نامیم. به طور کلی این مفهوم میتواند در سناریو های مختلفی استفاده ‏شود، مثل بازار های مالی، مدیریت تجارت و دستگاه ها
قیمت روز آهن الات در آخرین روز های تیر ماه ۹۸ روندی افزایشی را در پیش گرفت.به گزارش آهن آیرون در اخبار بازار آهن، وضعیت بازار آهن الات در روز های جاری بطور عجیبی غیر قابل پیش بینی می باشد بطوریکه کاهش و افزایش قیمت آهن بطور همزمان رخ می دهد. طی دو هفته اخیر شاهد ثبات و همچنین کاهش چشمگیر قیمت آهن در بازار بودیم اما در اول روز کاری 30 تیرماه قیمت ها روندی معکوس را در پیش گرفته و قیمت محصولاتی همچون میلگرد، قوطی و خرید ورق گالوانیزه در این بازار
آموزش‌های حسابداری ویژه‌ی بازار کار دوره‌های بسیار مفید و کارآمد برای افرادی است که می‌خواهند وارد این حرفه شوند. آموزش‌های لازم ویژه‌ی بازار کار یک کارگاه آموزش حسابداری عملی می‌باشد که برای این دسته از افراد طراحی‌شده است.

ادامه مطلب
افزایش قیمت بنزین، مشکل ساز شد و با شلوغی هایی که روز گذشته در سطح شهر بوجود آمد، وضعیت کشور کمی امنیتی شده و اینترنت در سرتاسر ایران قطع شده است. در چنین شرایطی، قطعا بورس تهران نیز با احتیاط بیشتری به کار خود ادامه خواهد داد. البته من فکر میکنم که امروز، مجلس ایران وارد عمل شود و برای خودشیرینی هم که شده، از اتفاق بوجود آمده به نفع خود و به نفع انتخابات اسفند ماه استفاده کند. در حقیقت، امروز مجلسی ها به عنوان حامی مردم وارد عمل خواهند شد و تل
بازاری رشد میکنه که سرمایه واردش بشه و بازاری افت میکنه که خروج سرمایه داشته باشه. نمونه بارز اخیر همین بازار بورس هست و بازارهای موازی که شاهد خروج سرمایه هستند دچار افت و رکود شده اند.
کدام بازار مستعد رشد هست؟ بازاری که بیشتر مورد توجه باشه چون سرمایه در دست افراد و منوط به تصمیم افراد هست پس هر بازاری که مورد توجه افراد قرار بگیره به هر واسطه چه شایعات چه قوانین حکومتی و . .. شاهد رشد خواهد بود.
امروزه کار خیلی راحت تر شده با تحلیل داده های
بازار سرمایه در هفته جاری دو رکورد جدید را تجربه کرد، به طوریکه شاخص کل بورس برای نخستین بار وارد کانال ۶۰۰ هزار واحد و شاخص کل فرابورس نیز برای نخستین بار وارد کانال ۸۰۰۰ واحد شدند.
آمار و ارقام حاکی از آن است که ارزش کل معاملات انجام شده در هفته جاری در بازار بورس ۲۹۸ هزار و ۸۸۵ میلیارد ریال بوده است که نسبت به هفته گذشته که ۲۸۸ هزار و ۶۴ میلیارد ریال بوده، ۲.۹۵ درصد افزایش یافته است. این درحالی است که حجم معاملات که در این هفته ۳۲ هزار و ۴۹۱
دوره آموزش خیاطی لباس شب و عروس در تبریز
بصورت کاملاً کاربردی و بازار محور جهت کار در زمینه خیاطی

برای اینکه در این دوره آموزشی شرکت نمایید می توانید ابتدا دوره نازکدوزی زنانه را در آموزشگاه خیاطی آریستن پشت سر بگذارنید سپس در این دوره آموزشی ثبت نام نمایید و یا اینکه مستقیماً اگر بخواهید این دوره آموزشی را فرا بگیرید و سریع وارد بازار کار شوید می توانید بدون پیش نیاز این دوره را شروع نمایید تا سریع وارد بازار کار و کسب درآمد شوید.
برای ای
بورس تهران همچنان بدون رقیب، در حال یکه تازی و ثبت رکوردهای جدید و تاریخی است. در مدت یکسال گذشته، شاهد رشد 4 برابری شاخص کل بوده ایم و این رشد، همچنان ادامه دارد. در روزهای قبل، دلیل اصلی این رشد تاریخی را گفته ام که فقط دلیل آن، ورود نقدینگی جدید و افزایش ضریب نفوذ بورس در بین مردم است! با نگاهی به ارزش معاملات یکسال گذشته، متوجه میشویم که ارزش معاملات نسبت به سال گذشته، بیش از 20 برابر شده و طبیعی است که این حجم جدید نقدینگی، سطح قیمتها را در
بزرکترین و لوکس ترین بازار مبل در کرج
فروش مبل قسطی از دم اقساط برای فرهنگیان ساکن کرج و تهران
فروش مبل اقساطی ویژه عموم با چک و پیش پرداخت 
فروش قسطی مبل بدون چک ویژه ساکنید مالک در کرج
بازار مبل کوروش کرج یکی از برترین بازار مبل در کرج که تمام مناطق کرج به راحتی دسترسی به این بازار عظیم دارند
#بازار مبل در مهرشهر کرج
#بازار مبل در عظیمیه کرج
#مبل در مهرشهر کرح
#مبل در عظیمیه کرج
#مبل در رستاخیز کرج
#بازار مبل در رستاخیز کرج
#بازار مبل در کرج
#مب
شاید باید کمی سرد و گرم بورس رو چشید تا درک عمیق تر و دقیق تری از عبارت «بازار سرمایه» پیدا کرد.
بازار سرمایه یعنی باید سرمایت رو بذاری وسط نه هزینه آب و نون و مخارج زندگیت رو. این اقتضای بازار سرمایه هست، اگر چه شما برای کسب درآمد برای زندگی روزمرتون به سمت این بازار اومده باشید.
دوم ابن که باید با خودتون دو دو تا کنید ببینید چه مدت زمانی می تونید پولتون رو سرمایه گذاری کنید، یک ماه، دو ماه، سه ماه و ... (کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت به طور کلی
شاخص کل بورس تهران به محدوده 340000 واحدی رسیده و روند صعودی جدیدی را آغاز کرده است. چیزی که باید به آن توجه کنید، این است که تقریبا زیان همه در بازار جبران شده و همین موضوع، ممکن است باعث فشار فروش در بازار شود. در حقیقت، عده ای اقدام به سیو سود میکنند و عده ای دیگر که تازه از زیان خارج شده اند، ممکن است با بورس خداحافظی کنند. عده ای دیگر نیر که فشار فروش را میبینند و تحلیلی از وضعیت موجود ندارد، ممکن است بدون دلیل، اقدام به فروش کنند. این موضوع، ب
شاخص کل بورس تهران دیروز با رشد 39000 واحدی، مقاومت محدوده 900000 واحدی را درهم شکست و وارد فاز جدیدی از صعود شد! اگرچه حجم معاملات دیروز به نسبت روزهای گذشته کمتر بود. اما چیزی حدود 9000 میلیارد تومان نقدینگی در صف های خرید قفل بود که با در نظر گرفتن این نقدینگی بلوکه شده، حال بازار همچنان خوب است و جایی برای نگرانی نیست. هیجان مطلق، بازار را فرا گرفته و این موضوع خوبی نیست. از ابتدای سال تا کنون، شاهد رشد 80 درصدی در شاخص کل هستیم. افزایش ضریب نفوذ بو
امروزه کار ها و مشاغل مانند سالیان پیش نبوده تنها با چند‌کلیک در سایت ها میتوان در امد مناسبی را کسب کرد 
یکی از کار‌های مناسب میتوان به انجام معاملات در بازار ارز فارکس اشاره نمود 
بازار فارکس شامل معاملاتی از جفت ارز های بوده که با توجه به نوسانات بازار و تحلیل های صورت گرفته از اختلاف قیمت ارزی کسب در امد نمود 

ما در اینجا برای شما اموزش باز کردن یک حساب معملاتی در یک کارگذاری مناسب را اموزش و سپس به اموزش‌چگونگی انجام معاملات و در امد
بازار بورس تهران دیروز نیز با رشد حدود 1 درصدی، مجددا به کانال 306000 واحدی بازگشت. چیزی که در بازار سبز دیروز مورد توجه بود، ارزش معاملات خرد بود که همچنان در محدوده 1000 میلیارد تومان قرار دارد. با نگاهی به سایر بازارها، متوجه میشویم که نقدینگی بزرگی از بازار بورس خارج شده و به سمت بازار بدهی روانه شده است. این نقدینگی، عمدتا مربوط به شرکت های حقوقی است که در شرایط فعلی، ترجیح داده اند که سرمایه خود را به بازارهای کم ریسک و حتی بدون ریسک هدایت کن

از اولین باری که سال ۸۷ با سیستم برخط خرید و فروش سازمان بورس و اوراق بهادار تهران آشنا شدم قصد داشتم تا وارد این بازار مالی بشوم, ولی درس و مشغله‌های کسب درآمد همیشه مانع این موضوع شده بود. بعد از گذشت سالها دوباره وسوسه کسب سود از بازار سرمایه توسط یکی از همکاران ( علی ) در تابستان ۹۶ به سرم افتاد با دریافت کدبورسی و شروع مطالعه آغاز شد ولی بیشتر تمرکز مطالعه بازار مالی و توانایی بررسی ترازنامه‌ها و صورت‌های مالی سود و زیان شرکت‌ها بوده
شرکت Dish Network مدت‌ها است که تلاش می‌کند در ایالات متحده آمریکا وارد کسب و کار حوزه ارتباطات بی‌سیم (wireless) شود. این شرکت با بسیاری از فعالان بازار وارد گفتگو شد، گفتگوهایی درباره خرید، ادغام، معامله‌های خاص اما نهایتا همه این تلاش‌ها و گفتگوها با شرکت‌هایی مثل Sprint، T-Mobile و AT&T نهایتا به هیچ نتیجه بخصوصی نرسید.
حال این شرکت قصد دارد با شرکتی دیگر وارد گفتگو شود که خودش هم به حضور در کسب و کار بی‌سیم علاقه‌مند است؛ در واقع از شرکت آمازون حرف
چطور روند حاکم بر بازار رو بفهمیم؟
روند حاکم بر بازار یعنی شاخص کل. اگر موافق روند سهم ما باشه، روند حرکت سهم ما رو تقویت میکنه و اگر مخالف روند سهم ما باشه، در روند سهم اخلال ایجاد میکنه. به  خاطر همین میگن با روند دوست باشید.
جهت و سمت و سو یا همون روند بازار رو نماد های خاصی مشخص میکنن که اصطلاحا شاخص ساز هم گفته میشن. متاسفانه بازار بورس هم به نفت و فلزات وابسته هست و روند بازار تحت تاثیر نماد های بزرگ نفتی و فلزی هست.
به طور کلی نماد های بزرگ
20 سالِ دیگه، من 37 سالمه.
یه آموزشگاهِ زبان دارم که واسه خودمه؛ هم مدیرم، هم معلم؛ و البته یه حسابدار و حسابرسِ سرشناس نیز هستم.
پیانو، فوتوشاپ، خطِ نستعلیق، برنامه‌نویسی و دیجیتال مارکتینگ رو یاد گرفتم و هروقت سرم خلوت بود یه دوره‌ی آنلاین واسه یه رشته‌ش برگزار می‌کنم.
یه مکان [ تقریبا مثلِ پرورشگاه ] واسه بچه‌های بی‌سرپرست/بدسرپرست تاسیس کردم.
همسرم مهندسِ کامپیوتره! همون شخص با همون معیارایی هست که می‌خواستم؛ چون خودم سفرم بهش زنگ می
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تجارت نیوز، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۳ درصد کاهش پیدا کرد و به ۱۵۱۴ دلار و ۹۰ سنت رسید. بهای معاملات این بازار روز گذشته بیش از دو درصد کاهش پیدا کرده و به ۱۵۰۹ دلار و سه سنت رسیده بود. در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۱ درصد کاهش، به ۱۵۲۴ دلار رسید.
ادامه مطلب
همانطور که در ابتدای بازار هم اشاره کردم امروز حجم و ارزش معاملات مهم هست
بازار با حجم کم شروع شد متاسفانه و الان شاهد افزایش فشار فروش در نمادها هستیم. باید ببینیم نیمه دوم بازار به چه صورت خواهد بود!

ساعت 12 و 30 دقیقه: ارزش معاملات امروز بورس تهران کمتر از 2000 میلیارد تومان به ثبت رسید!
افرادی که در بازار بورس حرفه‌ای هستند، به‌خوبی می‌دانند چگونه این بازار را رصد کرده تا بازدهی بیشتر و زیان کمتر را تجربه کننداحتمالا درباره روش‌های تحلیل بازار بورس نظیر استفاده از ابزارها تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی شنیده‌اید.

این دو ابزار که اغلب توسط حرفه‌ای‌های بازار سرمایه مورد استفاده قرار می‌گیرد توجه به نکاتی که امکان رصد بازار را برای سرمایه‌گذار فراهم می‌کند، می‌تواند احتمال موفقیت شما در سرمایه‌گذاری را افزایش می

در اولین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی وارد کانال ۱۱ میلیون تومانی شد و دلار از مرز ۲۵ هزار تومانی عبور کرد. سکه با ۲۵۰ هزار تومان افزایش به بهای ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید و دلار با هزار تومان افزایش روی عدد ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان قرار گرفت.
ادامه مطلب
دیروز اولین روز بازار بود...
برای من نه بد و نه خیلی خوب...
اواسط اسفند وضعیت بازار بد شد و تا حدودی همچنان ادامه داره...
خدا رو شکر توی همون شرایط هم + بودم... ولی احتمالا خیلیا بدبخت شدن!
یه نکته مثبت پرتفوی من این بود که حسابی متنوع بود... بخاطر همین خیلی ضرر نکردم.
یادم باشه هیچ وقت تک سهم نباشم!
امروز که فعلا خوبه... اما هنوز بازار به آرامش و ثبات قبل برنگشته... انگار ترس هنوز توی دلشه ولی سعی می‌کنه خودشو آروم نشون بده!
ــــــــــــــــــــــــــ
بازار برتر
هیأت مدیره
بورس تهران پیشنهاد داد تابلوی بازار برتر در بورس رونمایی شود و قرار
است ضمن الزام به بازار گردانی ، دامنه نوسان در این تابلو افزایش یابد.شرکت‌هایی که دارای حداقل نمره اطلاع رسانی کمتر از ۷۰ نباشد و
دارای سرمایه اسمی ۱۰۰۰ میلیارد تومانی و درصد سهام شناور آزاد حداقل ۲۵
درصد و یا معادل ۱۵۰۰ میلیارد تومان باشد می‌توانند در این بازار فهرست
شوند. با لحاظ کردن گزارش‌های حسابرس در صورت‌های مالی شرکت‌های دارای
امکان پذ
بالاخره بعد از ماه ها تاخیر، شاهد یک عرضه اولیه در بازار بودیم. عرضه نماد فروی که اگرچه نقدینگی کمی نیاز داشت، اما حداقل آماری دقیق تر از کدهای بورسی جدید و فعال را در اختیار ما قرار میدهد. در این عرضه اولیه، حدود یک میلیون و دویست هزار کد معاملاتی حضور داشتند. این یعنی، در همین چندماه گذشته، حدود 300هزار نفر به فعالان بورسی اضافه شده است. باید ببینیم که این وزود نقدینگی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. چون فعلا تنها عامل رشد قیمتها، همین سیل نقدی
چند مطلب مهم در مورد هیجانات بورس
افراد زیادی هستند که با شنیده هایی در باره سود های نجومی در بورس، وارد بازار میشن و با چند ضرر کوچک و بزرگ در ابتدای کار، این بازار رو برای همیشه ترک خواهند کرد...لازمه ی فعالیت در بورس، اینه که باید بدونید هیچ گاه عملکرد یک روز، یک هفته و یا یک ماه رو مبنای آینده ی سرمایه گذاریتون قرار ندید. افراد زیادی هستند که با سرمایه ی اندک وارد بورس میشن، در هفته ی اول سود خوبی کسب میکنند و بعدش، با اعتماد به نفس کاذبی که
سرویس اقتصادی جوان آنلاین:
کارشناسان رشد قابل ملاحظه قیمت در سال ۱۳۹۸ را برای بازار مسکن متصور
نیستند. این بازار سال گذشته در شرایطی رشد میانگین ۹۰ درصدی قیمت را به
ثبت رساند که حدود ۷۰ درصد از دو بازار رقیب یعنی سکه و ارز عقب ماند. در
سال جاری نیز هر نوع تحول قیمتی در بازار مسکن، رکود این بخش را عمیق‌تر
خواهد کرد.در یک نظرسنجی اینترنتی با حضور ۲۸۷ نفر از شرکت
کنندگانی که
ادامه مطلب
مردم به سمت فروش فوری سهام خود نروند زیرا با توجه به شرایط مناسب بازار سرمایه، ممکن است که در ماه‌های آینده ارزش سهامشان چندین برابر ارزش کنونی شود.
وحید شقاقی:
اکنون بازار سرمایه به سرعت در حال رشد کردن است و قیمت سهام با رشد بالایی مواجه شده است. بر اثر آزادسازی #سهام_عدالت مردم متوجه خواهند شد که سهامدار کدام بنگاه و شرکت دولتی هستند. قیمت این سهام هم که ۵۰۰ هزار تومان بود، اکنون چندین برابر شده است؛ یعنی زمانی که این سهم به مردم داده شود،
ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل LB305 محصول جدید پاناسونیک است که در تابستان 1398 وارد بازار ایران شده است. این مدل سری جدید ویدئو پروژکتور معروف LB303 است که با همان امکانات اما بورز تر وارد بازار شده است.
مشخصات آن به شرح زیر است.
مشخصات PANASONIC PT-LB305
تکنولوژی ساخت: 3LCD
وضوح تصویر : XGA - 1024*768 dpi
شدت روشنایی: 3100 انسی لومن
نسبت کنتراست تصویر: 1 :16000
عمر لامپ : 20000 ساعت در حالت اقتصادی
درگاه های  اتصال:    HDMI - VGA  - VIDEO - AUDIO
موبایل و بازار موبایل
در این مقاله بازار موبایل را مورد بررسی قرار می دهیم و بررسی می کنیم که بازار موبایل چیست؟ سپس چند مورد از بازار موبایل را به شما معرفی می کنیم و این بازارها را بررسی می کنیم. سپس در مورد فروشگاه اینترنتی سامسونگ با شما صحبت می کنیم و می گوییم که این بازار موبایل چگونه کار می کند و چه محصولاتی را عرضه می کند. سپس در مورد قیمت موبایل در بازار موبایل با هم صحبت می کنیم و قیمت موبایل را در بازار موبایل بررسی می کنیم. در آخ
خب خب خب...اونقدر استرس دارم که نمیدونم از کجا شروع به نوشتن کنم..هرررروز سایت سنجش رو چک میکنم ..جالبه توی خود سایت هیچ اطلاعیه ای نیومده..اما اخبار گفته توی هفته ی دیگه میاد ..بابا اینا میدونن حد استرس منو ! بعد جالبه بابام دیروز مثبتی مقدمه میگه جوابا ۱۷ ام میاد !!!منو میگی گفتم از کجااا میدونی ؟ میگه تو زیر نویس شبکه خبر اومده هیچی دیگههه ..ملدم من حالا اصلا نمیتونم رو کارم تمرکز کنم.. فکر جوابا یک لحظه ام رهام نمیکنه...
از ترجمه مقالم فقط یک پار
خب خب خب...اونقدر استرس دارم که نمیدونم از کجا شروع به نوشتن کنم..هرررروز سایت سنجش رو چک میکنم ..جالبه توی خود سایت هیچ اطلاعیه ای نیومده..اما اخبار گفته توی هفته ی دیگه میاد ..بابا اینا میدونن حد استرس منو ! بعد جالبه بابام دیروز مثبتی مقدمه میگه جوابا ۱۷ ام میاد !!!منو میگی گفتم از کجااا میدونی ؟ میگه تو زیر نویس شبکه خبر اومده هیچی دیگههه ..ملدم من حالا اصلا نمیتونم رو کارم تمرکز کنم.. فکر جوابا یک لحظه ام رهام نمیکنه...
از ترجمه مقالم فقط یک پار
به دعوت نبات خدا 

ضمن اینکه از ایشون بابت دعوتشون تشکر می کنم . میریم سراغ ده کار:
1- یاد گیری غواصی وشنا کردن زیر آب واز منظره زیر دریا لذت بردنه 
2- اینکه یه شخص معروف بشم منتهی معروف ناشناس چرا که وقتی مخفی باشم زندگی خودمو میکنم و مجبور نیستم اونجوری که نیستم وانمود کنم
و راحت واسه خودم زندگی کنم و معروفیتمم دارم .( البته شاید محقق نشه وتلاشمو میکنم )
3- ایران گردی 
4- آموزش تیر اندازی رو یاد بگیرم 
5- فیلم هایی رو که دوست دارم ببینم وهنوز ندید
تعادل اقتصادی هنگامی حاصل میشود که از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد
منحنی درخواست با سر نزولی برابر شدن را تعیین می سر بازار کلان زمانی که سر اقتصاد کینزی تابع سرمایه ارتباط با نرخ هنگامی که سر بازار پول کینزی فرض می شود نمایش پول گرفتن منحنی تقاضای بیمو نزولی حاصل می دست هردو. تعادل بازار با شرایطی آزادی می‌شود که سر مرتبط قیمت یک محصول سر سرسری روش می‌گیرد که تعداد می‌ توان نقش
همه از موضوع بدی که در صحنه سیاسی ایران اتفاق افتاد، آگاه هستیم. مطمئنا امروز در بازار، با فشار فروش روبرو خواهیم شد. از دوستان تقاضا دارم که گرفتار جو هیجانی نباشند. چراکه این هیجان، خیلی زود از بین خواهد رفت. اگر به بیانیه ای که شورای عالی امنیت ملی ایران در این خصوص منتشر کرده توجه کنید، متوجه خواهید شد که تقابل نظامی صورت نخواهد گرفت و همین موضوع، باید خیال فعالان بازار را راحت کند. چیزی که نگران کننده بود، پاسخ و واکنش سریع ایران در خصوص

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها